Meghan Markle dhe Princ Harry mbyllën zyrtarisht fondacionin e tyre ‘SussexRoyal’ duke paraqitur dokumentat e tyre në Londër.

Këtë lajm e ka konfirmuar revista e njohur ‘People’, duke treguar se dyshja ka vendosur të shkëputet përfundimisht nga pallati mbretëror. Çifti do të përqëndrohet tek fondacioni i ri i krijuar me emrin e të voglit të tyre, Archie, i cili do t’i vijë në ndihmë të gjithëve në këtë periudhe pandemie. Kujtojmë se vendimi për t’u shkëputur nga mbretëria nga Markle dhe Harry erdhi disa muaj më parë, e fill pas këtij momenti dyshja u zhvendos për të jetuar në Los Angeles

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.