Sulmuesi i Kosovës, Valmir Sulejmani, edhe zyrtarisht është rikthyer te Hannover.

Pas dy sezonesh te kaluara te Manheim, 24 vjeçari ka vendosur karrierën ta vazhdojë te Hannover, fanellën e të cilës skuadër e ka veshur edhe në të kaluarën.

Lajmin për transferimin e Sulejmanit e ka konfirmuar Hannover, në faqen zyrtare të klubit.

Lexo po ashtu:  Video/ Tyson zbavitet në Wrestling para se ti kthehet boksit: çfarë sherri në ring
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!