Bayern Munich e ka transferuar një mbrojtës që pak kush e ka pritur.

Skuadra gjerman e ka kompletuar transferimin e mbrojtësit të FC Dallas, Chris Richards, përcjell lajmi.net.

Lojtari ka nënshkruar katër vite e gjysmë me Bayern Munich, ndërsa do të luajë në skuadrën e të rinjve. 

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.