Një zjarr i madh ka përfshirë kurorën e gjelbërt në qytetin e Milotit në Kurbin.

Ju pëlqen!

Zjarri është përhapur me shpejtësi, duke rrezikuar dhe banesat aty pranë.

Në zonë ndodhen zjarrfikësit dhe shërbimi pyjor të cilët po punojnë për shuarjen e flakëve.

Lexo po ashtu:  Paratë e shqiptarëve janë të pastra. Shpenzoji siç di ti!
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!