Një zjarr i madh ka përfshirë kurorën e gjelbërt në qytetin e Milotit në Kurbin.

Ju pëlqen!

Zjarri është përhapur me shpejtësi, duke rrezikuar dhe banesat aty pranë.

Në zonë ndodhen zjarrfikësit dhe shërbimi pyjor të cilët po punojnë për shuarjen e flakëve.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.