Zhvillimi i lirë i secilit është parakusht për zhvillimin e lirë të të gjithëve. – Friedrich Engels, “Manifesti Komunist” – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!