Zhvillimi i lirë i secilit është parakusht për zhvillimin e lirë të të gjithëve. – Friedrich Engels, “Manifesti Komunist” – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Lexo po ashtu:  ”Do vij të votoj më 25 prill”, Albin Kurti: Shqiptarët kanë nevojë për ndryshim
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!