Një njoftim është publikuar në rrjetin social në Facebook, ku tregohet se kanë humbur tre fëmijë. Më i madhi nga fëmijët është 12-vjeçar.

Venhar Ibrahimi është prindi i tyre i cili njofton se fëmijët kanë shkuar afër vendbanimit të tyre në Bardhosh për të peshkuar.

Fëmijët kanë dalë në mëngjes herët, rreth orës 8:00 dhe nuk janë kthyer më në shtëpi.

Ju pëlqen!

Nëse dikush ka informacion lidhur me këtë çështje, familjarët lusin të kontaktojnë në numrat 049947690 dhe 045562744.

Lexo po ashtu:  Muhamed emri më popullor për djemtë e lindur në vitin 2018 në Berlin
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!