1. Njerëzit dinë gjëra shqetësuese për ju

Njerëzit do të mësojnë për jetën tuaj e cila nuk mund të fshihet më kur situata është e jashtëzakonshme ose nëse nuk jeni në gjendje të parandaloni përhapjen e lajmeve që ju shqetësojnë. Ju jeni një person krejtësisht miqësor dhe me vetëbesim shoqëror.

2. Njerëzit dinë gjëra për ju, që ju nuk i dini vetë.

Ju pëlqen!

Ju jeni një person i iluminuar, me vizionin tuaj për këtë botë. Edhe në rrethin tuaj shoqëror të zgjedhur, ju dëgjoni më shumë sesa flisni. Ju nuk flisni me askënd për veten tuaj. Njerëzit vetëm mund të mendojnë dhe argumentojnë, bëjnë thashetheme, sajojnë përralla për ju. Shoqëria di për ju atë që nuk dini për veten tuaj.

3. Njerëzit dinë lajme të mira për ju

Ju me siguri jeni dikush që nuk ju pëlqen të ankoheni për jetën dhe të ndani lajmet e përditshme të jetës tuaj me njerëzit. Njerëzit njohin vetëm momente të gëzueshme ose ngjarje pozitive që ju ndodhin.

Lexo po ashtu:  Vinin të kontrabandura nga Serbia/ Dogana e Kosovës konfiskon mbi 1,300 litra vaj ushqimor dhe Coca Cola

4. Njerëzit nuk dinë asgjë për ju

Ju zgjodhët këtë simbol të ndezur sepse jeni me shumë gjasë dashamirës dhe i gatshëm të komunikoni me çdo person në tema të ndryshme, përveç zbulimeve në lidhje me ngjarjet që kanë ndodhur ose po ju ndodhin – njerëzit nuk dinë asgjë për ju.

5. Njerëzit dinë gjithçka për ju

Jeni person publik apo plotësisht i hapur, ekziston një mundësi – jeni shumë të sigurt në vetvete. U përgjigjeni të gjitha pyetjeve në lidhje me jetën tuaj dhe ngjarjet aktuale dhe u tregoni njerëzve fjalë për fjalë gjithçka që ju ndodh. Njerëzit dinë gjithçka për ju.

MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!