Çdo zgjedhje që bëjmë çdo ditë pasqyron botën tonë të brendshme, qëndrimin tonë ndaj njerëzve dhe qëndrimin tonë ndaj jetës në përgjithësi.

Sot ne ju ofrojmë një test interesant psikologjik në të cilin duhet të zgjidhni një nga gjashtë mollët në imazh, për të zbuluar “si është jeta juaj”.


Nëse keni zgjedhur:

Ju pëlqen!

Nr. 1

Ju jeni një person i thjeshtë dhe i sinqertë. Asnjëherë nuk ia fshihni askujt vërtetësinë, çfarëdo qoftë ajo. Në çdo situatë, qëndroni besnikë ndaj vetes, në jetë qëndroni të vendosur në këmbë dhe nuk keni frikë nga uljet dhe ngritjet. E gjithë jeta juaj është e qëndrueshme dhe ritmike, me një shije të pasur, ashtu si molla që keni zgjedhur në foto.

Nr. 2

Ju jeni një person shumë i gëzuar dhe energjik, gjithmonë i gatshëm për aventura të reja. Të kërkosh diçka të re kudo është besimi juaj. Çdo gjë e re, e pazakontë dhe mbresëlënëse sjell pozitivitet në jetën tuaj, ka shije si një karamel i ëmbël, i mbushur me arra të copëtuara.

Lexo po ashtu:  Nishani: Basha, përgjegjës për 4 humbje radhazi. Nuk mund ta mbajë më peng PD-në

Nr. 3

Ju jeni një person krijues, kjo është ajo që të tjerët mendojnë për ju. Keni një optimizëm të madh dhe një imagjinatë të pabesueshme. Ju dini të shihni të pazakontën, në gjërat e zakonshme, dhe të zbuloni të bukurën në to. Kjo është ajo që tërheq njerëzit tek ju. Jeta juaj ka shije si strudel molle, e nxehtë dhe shumë e ëmbël.

Nr. 4

Ju jeni solid dhe të besueshëm, si një Rolls Royce i blinduar, si një shkëmb ku mund të mbështeteni gjithmonë. Ju zotëroni cilësi të rralla në botën e sotme, ekuilibër mendimesh, ndjenjash dhe veprimesh. Jeni shumë të rezervuar, por nuk mund të quheni të ndrojtur. Ju dëgjoni më shpesh sesa flisni. Jeta juaj ka erë të një punch-i të ngrohtë: komod, të fortë dhe të matur.

Nr. 5

Fjala që mund të përdoret për t’ju përshkruar është gëzimi. Ju mendoni se jeta është e bukur dhe këtu qëndron e gjithë bukuria e saj. Ju vlerësoni shijen, ngjyrën, tingujt dhe aromën e çdo dite të re dhe krijoni vetë bukurinë përreth jush. Ju vlerësoni çdo minutë dhe buzëqeshni shpesh. Jeta juaj ka shije si një kek i nxehtë dhe i shijshëm.

Lexo po ashtu:  Gazetarja e Birn: Shkrimi për koncensionet e plehrave është i bazuar në fakte, jemi gati të përballemi në gjykatë

Nr. 6

Ju keni një mendje të pastër dhe një reagim të shpejtë. Ju jeni shumë të mprehtë dhe tepër të zgjuar, gjithmonë në lëvizje dhe mbani tonin. Ju mund të mos jeni shumë të shoqërueshëm, por jeni të zgjuar dhe të gëzuar, dhe kjo ju bën jetën e çdo shoqërie. Por ju nuk doni të jeni në qendër të vëmendjes. Jeta juaj ka shije si një gotë e mirë vere.

MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!