Nëse keni zgjedhur:

Letra nr. 1

Ju jeni një person me kreativitet të fuqishëm dhe keni gjithçka për t’u argëtuar dhe për të vepruar.  Eshtë e natyrshme të kesh disa pasiguri para kaq shumë mundësive, por kjo është rruga që do të të largojë nga papjekuria deri në emancipim. Jini të guximshëm, flisni me bindje. Ju keni shumë për të ofruar, edhe nëse ende nuk e kuptoni.

Ju pëlqen!

Letra nr. 2

Shkatërrimi i dukshëm i kësaj letre është për shkak të një mbingarkese të problemeve që jo domosdoshmërisht ju takojnë. Akumulimi i dhimbjes nga një person empatik mund të jetë shkatërrues. Kujt i përket kjo lodhje? Kujt i përkasin këto dhimbje? Mërkuri është ende retrograd tek Peshqit dhe është koha për të pastruar gjithçka.

Letra nr. 3

Pavarësisht se kaq shumë gjëra nuk shkojnë mirë, ne vazhdojmë të ecim përpara, apo jo? Lijeni problemin mënjanë dhe vazhdoni, duke e quajtur atë rezistencë. A do të jemi të kujdesshëm me këtë? A do t’u kushtojmë vëmendje plagëve tona për t’i shëruar ato?  Asnjë varësi, asnjë arratisje, asnjë largim.

Lexo po ashtu:  A ndikon bashkjetesa paraprake në krijimin e një martese të lumtur?
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!