Zgjedhjet në Malësinë shqiptare: Deri në këto momente, jozyrtarisht Forumi Shqiptar ka fituar 3547 vota, kundrejt DPS-së me 1642 vota, shkruan MekuliPress.com

/MekuliPress.com/

Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  - Kosova ka lind e rritë trima, por edhe mjeranë politikë shkaku i të cilëve e tall dynjaja!
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!