Zgjedhjet në Malësinë shqiptare: Deri në këto momente, jozyrtarisht Forumi Shqiptar ka fituar 3547 vota, kundrejt DPS-së me 1642 vota, shkruan MekuliPress.com

/MekuliPress.com/

Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.