Zëvendës menaxheri i fushatës së Biden: Jemi duke fituar

Rezultatet e mbrëmjes së sotme kanë shkaktuar disa kthime prapa të dhimbshme për Demokratët, por aleatët e Joe Biden janë ende duke tingëlluar optimistë për shanset e tyre për fitore, shkruan The Guardian.

Nga zëvendës menaxheri i fushatës së Biden:

Ju pëlqen!

“Ne do të fitojmë”, shkruan ai ne Twitter.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!