Kryetari i OVL UCK-së, Hysni Gucati, ka zbuluar fjalët e personit i cili dorëzoi dje dosjet e Gjykatës Speciale, në zyret e kësaj organizate.

Në një konferencë të tij, Gucati tha se personi i panjohur iu ka thënë personave që kanë qenë të pranishëm në zyret e OVL UCK-së, se ai do të sjellë ditëve në vijim edhe dosje të reja.

“Ai person iu ka thënë personave që kanë qenë në zyre të OVL UCK-së se ditëve në vijim do të sjellë dosje të reja të Gjykatës Speciale”, ka thënë Gucati.

Ju pëlqen!

*Foto: Ilustrim

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.