Superzbulim… Del në drite në Shqipëri qyteza 3500 vjeçare aty ku arkeologët nuk kishin vajtur kurrë. Çfarë ka të veçantë dhe si ndryshon historia e shqiptarëve?

Mos humbisni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

 

Ju pëlqen!

Lexo po ashtu:  Një muaj pas shpërthimit, nën rrënojat e Bejrutit janë dëgjuar disa rrahje zemre
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!