Young Zerka para një jave e ka publikuar projektin e ri muzikor për të cilin ka bashkëpunuar me Jumpan.

“Lule Bore” u pëlqye nga fansat dhe në kanalin zyrtar të Zerkës ka arritur të marrë një numër të madh klikimesh.

Përtej Youtubes kjo këngë ka arritur të dëgjohet edhe në radion gjermane, atë ‘BigFm’ dhe kjo dëshmon se projektet e Zerkës pëlqehen jo vetëm nga shqiptarët

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.