“Wildlife Photography Awards” është një garë e madhe për fotografët me fat dhe shumë kafshë miqësore me kamerën.

Në këtë artikull, ju do të shihni fituesit karizmatik që na bënë të buzëqeshim.

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]