WhatsApp-i së shpejti do të vijë me një përditësim të ri. Mësohet se opsionit ‘Last Seen’ do t’i bëhen disa ndryshime. Kjo pasi vetë përdoruesit do të kenë mundësi të vendosin këtë opison te kontaktet që duan.

Postimi i Plotë:

WhatsApp po planifikon të shtojë opsionin “Kontaktet e mia përveç…” për Last Seen, Profile Picture dhe About, kështu që ju do të jeni në gjendje të përjashtoni kontakte specifike pa çaktivizuar funksionin!

Ju pëlqen!

Shënim: nuk mund të shihni ‘last seen’ kontaktet e përjashtuara.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.