Kandidati për kryeministër i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, dhe Vjosa Osmani, ushtruesja e detyrës së presidentes, kanë vizituar këtë të premte edhe qytetin e Vushtrrisë, pas atij të Obiliqit.

Ata atje u pritën nga një numër i madh i qytetarëve.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.