Ka pasur thirrje “vrite shqiptarin” në stadiumin në Doha ku u luajt ndeshja e Zvicrës me Serbinë.

Thirrjet i kanë bërë huliganët serbë. Por ata në fund janë larguar me kokën ulur nga stadiumi.

Ju pëlqen!

Zbulohen detaje tjera shokuese të vrasjes së Hamide Magashit: Burri iu për…
Thirrjet iu drejtuan Xhakës e Shaqirit e pikërisht kjo dyshe dërgoi në shtëpi Serbinë.

Ndërsa është raportuar se një tifoze vetëm pse e ka bërë shqiponjën është larguar nga stadiumi.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!