Një burrë i arrestuar në Rusinë veriore është akuzuar për kanibalizëm, pasi u identifikuan tri viktima të ngrëna pjesërisht, së bashku me mbetjet e maceve, qenve dhe kafshëve më të vogla.

Sipas BBC, 51-vjeçari dyshohet se ka ngrënë kafshët, si dhe tre burrat, të cilëve u kishte dhënë alkool.

Kur viktimat tentuan të largoheshin, ai dyshohet se i goditi me thikë dhe i copëtoi.

Ju pëlqen!

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!