Viola Von Cramon shkoi në Hagë dhe takoi disa udhëheqës të Gjykatës Speciale.

Por ky veprim i raportueses për Kosovë në Parlamentin e Evropës , zgjoi kritika të ashpra në Kosovë, për ndërhyrje në drejtësi.

Vet Cramon një gjë të tillë e mohoi kategorikisht.

Ju pëlqen!

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.