Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Standard Liege dhe Arsenalit

Nga minuta e parë për Standard Liege nuk luan mbrojtësi i Kombëtares së Kosovës, Mërgim Vojvoda, derisa edhe Granit Xhaka dhe Shkodran Mustafi nuk luajnë gjithashtu.

Ata madje nuk gjenden as në stol për Arsenalin.

Ju pëlqen!

Standard Liege duhet ta mposhtë patjetër Arsenalin dhe të shpresojë në humbje të mundshme të Eintracht Frankfurt për të kaluar fazën e Grupeve të Europa League.

Burimi: Gazeta Express.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.