Kjo violiniste e vogël luan sikur profesioniste. Ajo është bërë shumë e dashur me këtë interpretim që ka ‘pushtuar’ rrjetet sociale.

Nëpër rrjetet sociale, vogëlushja që luan në violinë ka tërhequr vëmendjen. Ajo tregon aftësinë e saj në këtë instrument, teksa premton se në të ardhmen mund të bëhet një violiniste e shquar.

Më poshtë interpretimi i saj.

Ju pëlqen!

Cuttest Violinist ever.

Cuttest Violinist ever.

Slået op af Music i Mandag den 11. maj 2020

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!