Disa varka të vogla peshkimi janë fundosur në det në qytetin e Vlorës.

Moti i ligë, i shoqëruar me erë të fortë, ka sjellë dallgë të mëdha në det, raporton oranews.

Rreth pesë varka janë mbytur në zonën e plazhit të vjetër ku qëndrojnë zakonisht.

Për shkak të motit të ligë lundrimi detar në Vlorë mbetet i pezulluar edhe këtë të diel

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]