Nënkryetarja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, dhe me gjasë kryetarja e re e Kuvendit, Vjosa Osmani përmes në statusi në llogarinë e saj në Facebook, ka shkruar një porosi duke cituar fjalët e Jusuf Gërvallës.

““Rruga e nderës asht ma e zorshmja, po ma e mira dhe e vetmja rrugë e vërtetë për njeriun.
Dhe, kush u mundue për nder, nder ka gjetë!”

-Jusuf Gërvalla-“, ka shkruar Vjosa Osmani.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!