Bashkëbisedim me Saimir Lolja në AlpoTv me qendër në Gjirokastër.
Shiko videon për vjetërsinë e gjuhës së shqiptuar (Shqipen)

 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!