Rita Ora është komentuar shumë gjatë ditës së sotme, për shkak të koncertit të saj të mbrëmshëm, në të cilin gabimisht mbajti në krahë flamurin e Serbisë.

Për këtë ngjarje ka komentuar edhe nëna e saj, Vera Ora, e cila tregon se kjo ngjarje e kishte nervozuar.

Përmes një postimi në Instagram, ajo ka shkruar: “Rita, M’fal te kom bërtit shume, po me ke bo nervoz! Mos u trullo”.

Ju pëlqen!

Lexo po ashtu:  Rita Ora publikon videoklipin e “Only Want You”
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!