Sulmuesi shqiptar ka shënuar golin e tij të pestë sezonal për Fenerbahçen, skuadra nga Stambolli shënoj fitore në shtëpi ndaj Konyaspor me rezultatin e thellë 5:1.
Muriqi shënoj golin e fundit të ndeshjes por ishte më i bukuri pa dyshim. Pas kësaj fitore Fenerbahçe ndodhet vetëm një pikë larg kryesuesve të Alanyaspor

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!