Barcelona ka shënuar golin e qetësisë 3-1 përballë Valladolidit në sfidën e vlefshme për javën e 10-të në La Liga.

Në minutën e 34’ Lionel Messi nxjerr nga repertori i tij një perlë të vërtetë.

https://lexo.com.al/wp-content/uploads/2019/10/Fc9BUWKfRtPmOStriFLd_29_a30c9bf684474b9302f33ec18eaa21df_video_360p_converted.mp4?_=1
Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!