Barcelona ka shënuar golin e qetësisë 3-1 përballë Valladolidit në sfidën e vlefshme për javën e 10-të në La Liga.

Në minutën e 34’ Lionel Messi nxjerr nga repertori i tij një perlë të vërtetë.

https://lexo.com.al/wp-content/uploads/2019/10/Fc9BUWKfRtPmOStriFLd_29_a30c9bf684474b9302f33ec18eaa21df_video_360p_converted.mp4?_=1
Lexo po ashtu:  Sherr te Reali, Perez këmbëngul për Mourinho, ortakët duan trajnerin kampion bote
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!