Vetëm dhjetë minuta pasi ka dhënë lejen e vozitjes ka përfunduar në lumë

Dhënia e patentës për shofer nuk është e lehtë, shumë nxënës dështojnë në provimin praktik pothuajse çdo vit. Ky do të quhej dështimi i radhës!

Një shofer i ri është “hedhur së bashku me veturën e tij” në lumë vetëm 10 minuta pasi ka marrë provën e leje-drejtimit.

Ju pëlqen!

Kjo që do të shihni në pamjet më poshtë është momenti tronditës kur Zhang zhytet në lumë, pas një kthese të gabuar në një urë, që ndodhet në provincën jugore kineze të Guizhou,

Shoferi i papërvojë po shkëmbente mesazhe me miqtë e tij, teksa e uronin për marrjen e leje-drejtimit,

Mjaftonin vetëm këto pak minuta për të parë automjetin të “fluturonte në ajër”.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!