Deklarata e fortë e Joseph DioGuardi: “Erdogan poshtëroi Sali Berishën në zyrë”. Ja intervista e plotë e realizuar nga gazetari i KTV-së Xhemajl Rexha

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!