PSG e ka rinisur futbollin ashtu si e kishte lënë, me spektakël, gola dhe një sulm të frikshëm. Edhe pse miqësore ndaj një ekipi të Ligue 2, pra kategoria e dytë, skuadra e Tuchel nuk fal dhe gjen 4 gola në 29 minuta. Dy herë Icardi, Neymar dhe Mbappe festojnë… Braziliani ka realizuar edhe golin e pestë “francez” në 45′ e para (me penallti).

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!