Mesfushori nga Vushtria ka shënuar golin e parë të ndeshjes në barazimin 2-2 ndaj Bayer Leverkusen.

Ju pëlqen!

©MekuliPress/ Dhuro sot vetëm 1 euro dhe shpëtoje MekuliPress. Ndihmo gazetarinë e pavarur nga partitë politike dhe oligarkët. FOTO: No copyright infringement is intended.