Nuk ka më asgjë për të thënë Clasico, pronë e Real Madrid me golin e dytë në minutën e dytë shtesë të Clasico me Barcelonën. I mjaftojnë 30 sekonda në fushë Mariano Diaz për të shënuar golin e dytë për merengues, që konsolidojnë fitoren e skuadrës së Zidane në Santiago Bernabeu, që vlen vendin e parë në klasifikim, duke kaluar pikërisht katalanasit.

 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!