Videot shqetësuese dhe tronditëse të pasojave nga tërmeti shkatërrues në Turqi dhe Siri po bëjnë xhiron nëpër botë.

Një ndër to është edhe ajo e një qeni në qytetin Hatay të Turqisë i cili po pret jashtë një ndërtese të shembur ku pronarja e saj mbeti e bllokuar për pesë ditë.

I mbijetuari i tërmetit, Mustafa Sonmez tha se e kishin dërguar qenin në një vend tjetër por u kthye, dhe se vazhdon të pret për pronaren e tij.

Ju pëlqen!

Lexo po ashtu:  “Supozohet se politika është profesioni i dytë më i vjetër pas prostitucionit. Unë kam kuptuar që ai ka shumë ngjashmëri me profesionin e parë më të vjetër”- Thënie për politikën nga politikanë të shquar botëror
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!