Në intërvistën e Avni Deharit të datës 6 nëntor 2018, ai flet për takimin e fundit me të birin e tij dhe kërcënimet që kishte pranuar Astriti nga eprorët e burgut të Prizrenit.

Ja edhe video e plotë nga intervista e Avni Deharit për televizionin T7:

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!