Mekulipress ju risjell në memorje njërin ndër golat më të bukur në historinë e Kombëtarës shqiptare.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!