Lëvizja Vetëvendosje mban sot konferencë për media në të cilën do të flitet për gjendjen dhe të drejtat e grave.

Konferenca mbahet në ora 14:00.

Ndryshe, sot shënohet Dita ndërkombëtare për zero diskriminim, ku bëhet thirrje për t’i dhënë fund diskriminimit dhe për të kremtuar diversitetin, tolerancën dhe gjithëpërfshirjen.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.