Ish-deputetja e Kuvendit të Kosovës, Albulena Haxhiu njëherit dhe kandidate për deputete në legjislaturën e ardhshme, nëpërmjet një postimi ka treguar mobilizimin e partisë në ditën e zgjedhjeve.

Postimi plotë:

Këtu punohet, shkruan Haxhiu

Lexo po ashtu:  Ish-mjeku i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës: Duhet t’i kërkohet falje Levizjes Vetëvendosje dhe popullit shqiptar
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!