Vetëvendosje e merr edhe Gjilanin

Lexo po ashtu:  Kroacia kthen karantinën, Kosova në listë të zezë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!