(REFREN: Fitorja e Vetëvedosjes është Fitore e të gjithëve).
Dështimi kaloi kah dera e LDK-së.
E Lutfi Haziri brava e dështimit.

Dështuan:
Hajnat,
Ata që edhe letrën e toaletit e kanë vjedhur në Institucione.

Dështuan
Kurvarët: një pjesë bukur e mirë e buxhetit të shtetit ka shkuar në çanta t’grave, në viagra, në zhabica e në mjete erotike dhe në ‘Departamentin e kënaqësisë’.

Ju pëlqen!

Në vend se me ble ‘pendreka dhe lisica’ për policinë, paret kanë shku në prangat e seksit.

Dështuan:
Kriminelët,
Ish vrasësit,
Dhunuesit,
Shantazhuesit,
Propaganduesit.
Të paditurit dhe injorantët.
Dështuan ‘dashnorët’ në ditën e të dashuruarve.
Dhe përfunduan në prangat e erosit.
LDK sot është ‘Shoqata e poetëve të vdekur’.

Isa Mustafës me ia lënë në duar Amerikën me udhëheq për 1 vjet ta shkatërron, ta qet n’dy gjujtë, jo LDK-në dembele.
Është intrigant i poshtër, bën kurtha prapa shpine dhe e udhëheq mllefi dhe urrejtja në gjithçka. Prandaj, ka përfunduar kaq keq.

I ka bërë budallë partinë e tij, dhe halli i tij ka kujtu që i bën budallë edhe shqiptarët, me propaganda naive dhe bajate kundër rinisë dhe diasporës.

Kush është ai shqiptar që sheh marifet në atë parti dhe që shpreson në Isa Mustafën dhe 5 shoqet e shokët të tij, me të cilët e ka shkatërruar partinë.

Ju kam thënë që LDK më nuk ekziston. Me këto fundrrina që e mbajnë peng, s’ka shans të çohet më në këmbë.

P.S. A me Isën ende kam punë, është Ai që e ka porositur ‘zhdukjen’ time dhe mbylljen e gojës sime përgjithmonë.
S’besoj që ia fali kabahatin.
‘Nikad- ?ak nikad’, talentovani dru?e.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!