Faik Zogaj nga Mleqani i Malishevës në një rrëfim ka treguar për problemet me të cilat po ballafaqohet.

Zogaj në një intervistë ka treguar se në shtëpinë e tij tashmë nuk ka energji elektrike.

Tutje, Zogaj ka treguar gjithashtu se tashmë në shtëpinë e tij ka vetëm 50 kilogramë miell, dhe ato thotë se i ka të falura.

Ju pëlqen!

Kujtojmë se Faik Zogaj, është veteran Ushtrisë Çlirimtarë të Kosovës, i zonës operative “Drenica”.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!