“Vetem katër zgjedhës nuk muaren pjesë ne votime dhe tre votuan kundër.” /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Sot, përkujtojmë 579 vjetorin e Besëlidhjes së Lezhës
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!