Artistja shqiptare nga Kosova, Albana Ejupi së fundmi ka bërë të ditur se piktura e portretit të Ministrit të Drejtësisë, Dr.Moser ka zënë vend në muret e Ministrisë së Drejtësisë në Vjenë.

Nëpërmjet një postimi, Ejupi ka falënderuar ministrin për besimin që i është dhënë.

“E nderuar që piktura e portretit të Ministrit të Drejtësisë Dr. Moser, zuri vend sot në muret e Ministrisë së Drejtësisë në Vjenë. T’falenderoj për besimin”, ka shkruar ajo.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!