Lexo po ashtu:  Togfjalëshi “From Facebook” në aplikacionet WhatsApp dhe Instagram po shqetëson përdoruesit
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!