“Ne jemi të bindur si subjekt se LVV-ja garon më 14 shkurt. Ne jemi të bindur se PZAP-ja dhe Gjykata Supreme ka me vendos në favor tonin dhe nuk do ta ndjek absurditetin që e ka ndjekur KQZ-ja me në krye Valdete Dakën, e cila ka treguar përkushtimin e saj që të shërbejë për PDK-në dhe LDK-në”, ka thënë Kurteshi.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.