Pas një sëmundjeje të rëndë, ka ndërruar jetë ish-ushtari i UÇK-së nga Kamenica, Hafiz Leci.

Lajmin mortor e kanë bërë të ditur vet familjarët në rrjete sociale, derisa i ndjeri do të varroset sot në orën 14:30 në varrezat e Hajvalisë

Veterani i UÇK-së, ishte i sëmurë me kancer, derisa vdiq sot në orën 05:00 të mëngjesit.

Ju pëlqen!

Leci ishte 55 vjeçar.

©MekuliPress/ Dhuro sot vetëm 1 euro dhe shpëtoje MekuliPress. Ndihmo gazetarinë e pavarur nga partitë politike dhe oligarkët. FOTO: No copyright infringement is intended.