Ditë më parë, Era Istrefi e lansoi bashkëpunimin me motrën e saj Norën, “Nuk e di”, që menjëherë është bërë sensacion në internet.

Ndërsa natyrisht se dy këngëtaret janë kujdesur për promovimin e këngës së re në rrjetet sociale.

Këtë fundjavë, Era e ka publikuar një video, teksa shfaqet duke vallëzuar në mënyrë tërheqëse nën ritmet e këngës së re.

“Nëse nuk je duke vallëzuar me ‘Nuk e di’, nuk e di çka je duke bërë…”, ka shkruar Era në përshkrimin e videos.

Videoklipi i këngës “Nuk e di” ka kaluar shifrën prej një milion shikimesh në YouTube, pa kaluar 48 orë nga publikimi.
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress 


Era Istrefi në videon e këngës “Nuk e di” (Foto: Screenshot/YouTube/Ultra Music/Instagram)

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]