Gala, vajza e këngëtarit shqiptar Robert Aliaj na ka bërë krenarë në Europë. Ajo ka mahnitur jurinë me zërin e saj brilant dhe është shpallur fituese e “The Voice Kids” në Belgjikë. Ajo performoi ‘Goodbye Yellow Brick Road’ nga Elton John dhe ‘Make You Feel My Love’ nga Adele me një profesionalitet të jashtë-zakonshëm.

Gjatë kohës që ajo performonte, kamerat kanë pikasur një detaj në dorën e saj. Është pikërisht një unazë me shqiponjën tonë dykrenare në ngjyrë të zezë.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.