Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana ka uruar për festën e 28 Nëntorit të gjithë shqiptarët.

Ish-futbollisti Cana, njëherit legjendë e shqiptarëve, ka uruar shqiptarët për festën e tyre përmes rrjetit social “Facebook”.

“Urime 28 Nëntori”, ka shkruar Cana duke i bashkangjitur një fotografi të flamurit kombëtar shqiptar së bashku dhe me heroin kombëtar, Skënderbeun.

Ju pëlqen!

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.