Nasuf Mjekiqi i lindur me 05.05.1976, nga fshati Grabovc i Epërm i Komunes se Obiliqit, veteran i luftës dhe baba i 3 fëmijëve është diagnostifikuar me sëmundjen Leucemia Acute!

Trajtimi për këtë sëmundje bëhet jashtë vendit dhe shërimi i kushton 155.000.00 Euro

Kushdo qe keni mundesi po ju kërkojm që ta ndihmoni me  mundësit e juaja pasi që familja nuk ka mundësi te siguroj kaq shume mjete ler sherim..!!

Ju pëlqen!

Nr i llogarisë bankare

XK051501170000633770 – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!